Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Будні з 8-00 до 19-00
  • Вихідні з 10-00 до 16-00
Замовити дзвінок

Доставка

СПОСОБИ ДОСТАВКИ ТА ТЕРМІНИ

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ СЛУЖБ ДОСТАВОК (НОВА ПОШТА)

Отримати замовлення ви зможете у будь-якому відділенні “Нова Пошта”, зазначеному на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення вам буде надіслане SMS-повідомлення від "Нова Пошта" із зазначенням номера накладної по прибутті замовлення у відділення. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні - 3 робочих дня. Якщо протягом даного терміну ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений продавцю.

Зверніть увагу! Послуга післяплати сплачуєтся окремо від доставки, її вартість буде вказана при оформленні замовлення.

КУР`ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення служби “Нова Пошта”, ви можете оформити кур`єрьску доставку по Україні. Доставка службою перевізника товарів об`ємом до 30 кг виконується до дверей.

Зверніть увагу! Замовлення на суму більше 13 999 грн і товари, висота яких більше ніж 170 см, кур`єром не доставляються.

Отримання такого замовлення можливе в магазинах наших партнерів Brain або у відділеннях “Нова Пошта”.


САМОВИВІЗ З МАГАЗИНУ

Товар можна отримати в магазинах наших партнерів Brain.

Для вас:

  • безкоштовна доставка у магазин
  • зручний час отримання товару
  • професійна консультація та обслуговування
  • оплата товару по місцю отримання

Зверніть увагу! Не всі товари можуть бути доставлені в магазини. Обрати доступний магазин можна в картці товару, натиснувши "Всі пункти", або при оформленні замовлення у блоці "Спосіб доставки".

КУР`ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Виконується в зазначений термін до під`їзду. Доставка товару об`ємом до 30 кг може виконуватися до дверей, якщо це буде вказано при оформленні замовлення.

По Києву доставка товару виконується з понеділка по суботу в зазначений термін:

Пн - Пт : з 10:00 до 14:00, з 14:00 до 18:00, з 18:00 до 22:00

Сб : з 10:00 до 14:00, з 14:00 до 18:00

Доставка по Київській області, у тому числі до Пущі Водиці, Кончі Заспи, ЖК Чайка, Софіївської та Петропавлівської Борщагівок, Новосіло, Чапаєвки, виконується кур`єрською доставкою по Україні.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Готівкою

При доставці на адресу кур`єром, у магазинах наших партнерів Brain та в пунктах видачі служб перевізника. Оплата проводиться тільки в національній валюті на суму до 50 000 грн.

КАРТКОЮ (VISA/MASTERCARD) ПРИ ОТРИМАННІ ТОВАРУ

У пунктах видачі, кур`єру при доставці по місту Києву (попередньо необхідно обрати даний спосіб оплати при оформленні замовлення)

ОПЛАТА ЗА РАХУНКОМ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Виставлений рахунок можна оплатити у відділенні банку або через інтернет-банкінг (не передбачає переказ грошей з карти на карту). При виборі зазначеного вида оплати ви отримуєте додаткові бонуси на наступну покупку. Кількість бонусів вказується на сторінці оформлення замовлення.

Термін оплати рахунку - три дні з моменту оформлення замовлення. Реквізити для оплати замовлення будуть відправлені на зазначений у замовленні e-mail відразу після оформлення, а також будуть доступні у вашому особистому кабінеті на сайті.

Зверніть увагу! Для отримання товару необхідно надати документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія). Отримати товар може тільки особа, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки або узгоджені при підтвердженні замовлення оператором.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата на розрахунковий рахунок організації фізичною або юридичною особою. Оплата за безготівковим рахунком проводиться у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після отримання коштів на наш рахунок.

Зверніть увагу! Для отримання товару, що був оплачений за рахунком-фактурою, необхідно надати наступні документи:

  • для фізичних осіб - паспорт або водійське посвідчення
  • для юридичних осіб- доручення, що виписане на отримувача, та паспорт отримувача. Отримати товар може тільки особа, на яку виписане доручення.

ОНЛАЙН КАРТКОЮ (VISA/MASTERCARD) ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ТОВАРУ

З доставкою на адресу кур'єром, в пунктах видачі служби перевізника або магазинах наших партнерів.

Зверніть увагу! Для отримання товару, сплаченого онлайн, необхідно надати документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія). Отримати товар може тільки особа, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки або узгоджені при підтвердженні замовлення оператором.